WP-Filebase 0.1.3.0 - en to lt translation catalogue (299 entries)

en: %s is not writable!
lt: %s nėra įrašoma!

en: /%s/ added to rejected URIs list of WP Super Cache.
lt: /%s/ pridėtas į "Atmestos Universaliosios nuorodos" WP Super Cache sąrašą.

en: 1 if direct linking is allowed, otherwise 0
lt: 1 jeigu tiesioginė nuoroda leistina, priešingu atveju 0

en: 1 if file is offline, otherwise 0
lt: 1 jeigu rinkmena nepasiekiama, priešingu atveju 0

en: <strong>Note:</strong><br />Deleting a category does not delete the files in that category. Instead, files that were assigned to the deleted category are set to the parent category.
lt: <strong>Patarimas:</strong><br />Kategorijos ištrynimas nenulemia kategorijos rinkmenų ištrynimo. Vietoje to, ištrinamai kategorijai priskirtos rinkmenos, perkeliamos į virškategorę.

en: A list-template consists of header, footer and file template. It can optionally have a category template to list sub-categories.
lt: Sąrašo šablonas susideda iš puslapinės antraštės, puslapinės poraštės ir rinkmenos šablono. Tai pasirinktinai gali turėti kategorijos šabloną, pateikiant sub-kategorijų sąrašą.

en: A powerful download manager supporting file categories, thumbnails, traffic/bit rate limits and more.
lt: Galingas parsiuntimų valdytojas, palaikantis rinkmenų kategorijas, miniatiūras, srauto/pralaidumo limitus ir dar daug ko.

en: A unique ID number to identify elements within a template
lt: Unikalus Identifikatoriaus skaičus, skirtas identifikuoti šablono elementus

en: Accept empty referers
lt: Priimti tuščius kreipinius

en: Access Permission
lt: Priėjimo Leidimas

en: Add Category
lt: Pridėti Kategoriją

en: Add File
lt: Pridėti Rinkmeną

en: Add Template
lt: Pridėti Šabloną

en: Add WP-Filebase to admin menu bar
lt: Pridėti WP-Filebase į administratoriaus meniu juostą

en: Add template variable:
lt: Pridėti šablono kintamąjį:

en: Added %d files.
lt: Pridėtos %d rinkmenos.

en: After the Content
lt: Po Turinio

en: All Categories
lt: Visos Kategorijos

en: Allow direct linking
lt: Leisti tiesioginių nuorodų priskyrimą

en: Allow script upload
lt: Leisti skripto įkėlimą

en: Allowed referers
lt: Leidžiami kreipiniai

en: Allows users to pause downloads and continue later. In addition download managers can use multiple connections at the same time.
lt: Leidžia vartotojams pristabdyti parsisiuntimus ir tęsti vėliau. Priedo, parsisiųntimų valdytojai gali naudoti daug sujungimų vienu metu.

en: Always force download
lt: Visuomet priversti siųsti

en: Apply permission to all child files
lt: Pritaikyti leidimą visioms porinkmenoms

en: Ask your webhoster to increase this limit, it is set in %s.
lt: Paprašykite savo paslaugų tiekėjo, kad padidintų šį limitą, dabar jis nustatytas kaip %s.

en: Attach existing file
lt: Pridėti egizstuojančią rinkmeną

en: Attachment Position
lt: Priedo Pozicija

en: Attachments
lt: Priedai

en: Author
lt: Autorius

en: Auto-detect thumbnails
lt: Automatinis miniatiūrų aptikimas

en: Automatic Sync
lt: Automatinis Sinchronizavimas

en: Before the Content
lt: Prieš Turinį

en: Before you can use this widget, please set a Post ID for the file browser in WP-Filebase settings.
lt: Prieš naudojant šį valdiklį prašome nustatyti įrašo Identifikatorių rinkmenų naršyklei ir WP-Filebase nuostatas.

en: Bit rate limit for guests
lt: Pralaidumo apribojimas svečiams

en: Bit rate limit for registered users
lt: Pralaidumo apribojimas registruotiems vartotojams

en: Category
lt: Kategorija

en: Category Folder
lt: Kategorijos Aplankas

en: Category ID
lt: Kategorijos Identifikatorius

en: Category Icon
lt: Kategorijos Piktograma

en: Category Name
lt: Kategorijos Pavadinimas

en: Category Template
lt: Kategorijos Šablonas

en: Category drop down list
lt: Kategorijų išskleidžiamasis sąrašas

en: Category list
lt: Kategorijų sąrašas

en: Category path (e.g cat1/cat2/)
lt: Kategorijos adresas (pvz. kat1/kat2/)

en: Category path and file name (e.g cat1/cat2/file.ext)
lt: Kategorijos adresas ir rinkmenos pavadinimas (pvz kat1/kat2/rinkmena.ext)

en: Category template successfully parsed.
lt: Kategorijos šablonas sėkmingai išanalizuotas.

en: Category:
lt: Kategorija:

en: Changed %d items.
lt: Pakeisti %d elementai.

en: Checks files for changes, so more reliable but might take much longer. Do this if you uploaded/changed files with FTP.
lt: Patikrina keičiamas rinkmenas, taigi tai patikimiau, bet užima ilgiau laiko. Darykite tai, jeigu įkėlėte/pakeitėte rinkmenas per FTP.

en: Choose File
lt: Pasirinkti Rinkmeną

en: Common
lt: Bendrasis

en: Complete file sync
lt: Užbaigti rinkmenos sinchronizavimą

en: Convert old Tags
lt: Keisti senąsias Gaires

en: Convert tags from versions earlier than 0.2.0
lt: Keisti gaires iš versijų, senesnių nei 0.2.0

en: Copy file into Filebase (sideload)
lt: Kopijuoti rinkmeną į Rinkmenų bazę (šoninė apkrova)

en: Could not get user id!
lt: Neįmanoma suprasti vartotojo identifikatoriaus!

en: Could not parse template: error (%s) in line %s.
lt: Neįmanoma išanalizuoti šablono: klaida (%s) eilutėje %s.

en: Could not read file!
lt: Neįmanoma perskaityti rinkmenos!

en: Custom field '%s' added.
lt: Individualizuotas laukelis '%s' pridėtas.

en: Custom field '%s' removed!
lt: Individualizuotas laukelis '%s' pašalintas!

en: Daily limit exceeded message
lt: Dienos apribojimo viršijimo pranešimas

en: Daily limit for %s
lt: Dienos apribojimas %s

en: Daily traffic limit
lt: Dienos srauto apribojimas

en: Daily user download limits
lt: Vartotojo dienos siuntimo apribojimas

en: Date
lt: Data

en: Decimal file size prefixes
lt: Dešimtainiai rinkmenų dydžio priešdėliai

en: Default File Template
lt: Numatytasis Rinkmenos Šablonas

en: Default Template
lt: Numatytasis Šablonas

en: Default sorting
lt: Numatytasis rikiavimas

en: Details
lt: Išsami informacija

en: Direct linking
lt: Tiesioginių nuorodų priskyrimas

en: Direct linking > redirect to post
lt: Tiesioginės nuorods > nukreipti į įrašą

en: Disable HTTP Caching
lt: Deaktyvinti HTTP Sparčiosios atmintinės naudojimą

en: Disable ID3 tag detection
lt: Išjungti ID3 gairės aptikimą

en: Disable download permalinks
lt: Panaikinti parsisiuntimų permanuorodas

en: Display
lt: Ekranas

en: Display some quick actions for file management in the admin menu bar.
lt: Rodyti kai kuriuos rinkmenų valdymo greituosius veiksmus administratoriaus meniu juostoje.

en: Donate &amp; Feature Request
lt: Paaukokite &amp; Funkcijos Prašymas

en: Download
lt: Parsisiųsti

en: Download Counter
lt: Parsisiuntimų Skaičiuoklė

en: Download JavaScript
lt: Parsisųsti JavaScript

en: Download URL
lt: Parsisiuntimo Universalioji nuoroda

en: Download URL base
lt: Parsisiųsti Universaliųjų rinkmenų bazę

en: Edit File
lt: Redaguoti Rinkmeną

en: Edit Stylesheet
lt: Redaguoti Stiliaus lapą

en: Edit Templates
lt: Redaguoti Šablonus

en: Edit custom file list templates
lt: Redaguoti individualizuotus rinkmenų sąrašo šablonus

en: Edit the CSS for the file template
lt: Redaguoti CSS rinkmens šablonui

en: Enable this if you have problems with downloads while using Wordpress with a cache plugin.
lt: Suaktyvinkite tai, jeigu turite problemų su parsisiuntimais, naudodami WordPress su spartinančiosios atmintinės papildiniu.

en: Enable this if you have problems with permalinks.
lt: Suaktyvinkite tai, jeigu turite problemų su permanuorodomis.

en: Enable this if you want decimal prefixes (1 MB = 1000 KB = 1 000 000 B) instead of binary (1 MiB = 1024 KiB = 1 048 576 B)
lt: Suaktyvinkite tai, jeigu Jūs norite dešimtainių priešdėlių (1 MB = 1000 KB = 1 000 000 B) vietoje dvejetainių (1 MiB = 1024 KiB = 1 048 576 B)

en: Enter link text:
lt: Įrašykite nuorodos tekstą:

en: Everyone
lt: Visi

en: Exclude from file browser
lt: Išskirti iš rinkmenų naršyklės

en: Explicitly set permissions
lt: Aiškiai nustatyti leidimai

en: Extended Form
lt: Išplėstinė Forma

en: Extension Blacklist
lt: Plėtinių Juodasis sąrašas

en: File %s already exists. You have to delete it first!
lt: Rinkmena %s jau yra sukurta. Jūs turite ištrinti egzistuojančią prieš kuriant naują!

en: File <b>%s</b> is not writable!
lt: Rinkmena <b>%s</b> nėra įrašoma!

en: File Template
lt: Rinkmenos Šablonas

en: File Tree View
lt: Rinkmenų Medžio Peržiūra

en: File URL
lt: Rinkmenos Universalioji nuoroda

en: File added.
lt: Rinkmena pridėta.

en: File browser category sorting
lt: Rinkmenų naršyklės kategorijų rikiavimas

en: File browser file sorting
lt: Rinkmenų naršyklės rinkmenų rikiavimas

en: File download links wont be displayed in the browser's status bar. You should enable '%s' to make it even harder to find out the URL.
lt: Rinkmenų parsisiuntimo nuorodos naršyklės būsenos juostoje rodomos nebus. Jūs turėtumėte suaktyvinti '%s', kad būtų dar sunkiau surasti Universaliąją nuorodą.

en: File list
lt: Rinkmenų sąrašas

en: File offline message
lt: Atjungtos rinkmenos pranešimas

en: File template successfully parsed.
lt: Rinkmenos šablonas sėkmingai išanalizuotas.

en: File updated.
lt: Rinkmena įkelta.

en: File version
lt: Rinkmenos versija

en: Filebase successfully synced.
lt: Rinkmenų bazė sėkmingai sinchronizuota.

en: Filename
lt: Rinkmenos pavadinimas

en: Files
lt: Rinkmenos

en: Files per page:
lt: Rinkenos puslapyje:

en: Files with an extension in this list are skipped while synchronisation. (seperate with comma)
lt: Rinkmenos su plėtiniu šiame sąraše sinchronizuojant yra praleidžiamos. (atskirkite kableliais)

en: Footer
lt: Puslapinė poraštė

en: For members only
lt: Tik vartotojams

en: For some files there are more tags available. You find a list of all tags below the form when editing a file.
lt: Kai kurioms rinkmenoms galima priskirti daugiau gairių. Žemiau formos, redaguodami rinkmeną, Jūs rasite visų gairių sąrašą.

en: Form Presets
lt: Formų Ruošiniai

en: Formatted file date
lt: Formatuotos rinkmenos data

en: Formatted file size
lt: Formatuotos rinkmenos dydis

en: Guests trying to download inaccessible files are redirected to the login page if this option is enabled.
lt: Svečiai, bandantys parsisiųsti nepasiekiamas rinkmenas yra nukreipiami į prisijungimo puslapį, jeigu ši parinktis suaktyvinta.

en: Header
lt: Puslapinė antraštė

en: Here you can enter JavaScript Code which is executed when a user clicks on file download link. The following variables can be used: <i>file_id</i>: the ID of the file, <i>file_url</i>: the clicked download url
lt: Jūs galite įvesti JavaScript kodą, kuris yra paleidžiamas, kuomet vartotojas paspaudžia parsisiuntimo nuorodą. Gali būti panaudoti šie kintamieji: <i>file_id</i>: the ID of the file, <i>file_url</i>: paspausta parsisiuntimo universalioji nuoroda

en: Hide download links
lt: Paslėpti parisiuntimų nuorodas

en: Hide inaccessible files and categories
lt: Paslėpti nepasiekiamas rinkmenas ir kateogrijas

en: Hits
lt: Paspaudimai

en: How many times this file has been downloaded.
lt: Kiek kartų ši rinkmena buvo parsisiųsta.

en: ID of the post/page this file belongs to
lt: Įrašo/puslapio, kuriam priklauso rinkmena, identifikatorius

en: IP Address of the last downloader
lt: Paskutinio parsisiuntėjo IP adresas

en: If enabled WP-Filebase content tags are parsed in RSS feeds.
lt: Jeigu suaktyvinta, WordPress rinkmenų bazės turinio gairės yra analizuojamos RSS padavimuose.

en: If enabled files tagged <i>For members only</i> will not be listed for guests or users whith insufficient rights.
lt: Jeigu suaktyvinta, rinkmenos su gairėmis <i>tik registruotiems vartotojams</i> nebus pateiktos svečiams, arba vartotojams, neturintiems reikiamų privilegijų.

en: If enabled files that can be viewed in the browser (like images, PDF documents or videos) can only be downloaded (no streaming).
lt: Jeigu suaktyvinta, rinkmenos, kurios gali būti peržiūrėtos naršyklėje (pavyzdžiui, vaizdai, PDF dokumentai ar filmai) gal būti parsisiųstos (be srautinio duomenų siuntimo).

en: If enabled, all associated files are listed below an article
lt: Jeigu suaktyvinta, visos susijusios rinkmenos yra parodomos sąraše žemiau įrašo

en: If enabled, direct-link-protected files can be downloaded when the referer is empty (i.e. user entered file url in address bar or browser does not send referers)
lt: Jeigu suaktyvinta, tiesiogine nuoroda apsaugotos rinkmenos gali būti parsisiųstos, kuomet nuoroda yra tuščia (pvz., vartotojo adreso juostoje  įrašyta rinkmenos universalioji nuoroda ar naršyklė nesiunčia kreipinio)

en: If enabled, unregistered users cannot download any files. You can set different limits for each user role below.
lt: Jeigu suaktyvinta, neregistruoti vartotojai negali parsisiųsti jokių rinkmenų. Jūs galite nustatyti skirtingus limitus kiekvienai vartotojų charakteristikai žemiau.

en: If you enable this, scripts like PHP or CGI can be uploaded. <b>WARNING:</b> Enabling script uploads is a <b>security risk</b>!
lt: Jeigu tai suaktyvinta, PGP ar CGI skriptai gali būti įkelti. <b>DĖMESIO:</b> Skriptų įkėlimo suaktyvinimas gali įtakoti <b>saugumo spragų atsiradimą </b>

en: If you like WP-Filebase I would appreciate a small donation to support my work. You can additionally add an idea to make WP-Filebase even better. Just click the button below. Thank you!
lt: Jeigu Jums patinka WP-Filebase, aš būčiau labai dėkingas už mažą auką, palaikančią mano darbą. Jūs taip pat galite pateikti įdėją, padedant dar labiau tobulinti WP-Filebase. Tik paspauskite mygtuką, pateiktą žemiau. Ačiū Jums!

en: If you like this plugin and want to support my work, please donate. You can also post your ideas making the plugin better.
lt: Jeigu Jums patinka šis papildinys ir norėtumėte prisidėti prie jo plėtojimo, prašome paaukoti. Jūs taip pat galite pateikti savo idėjas, į jas bus atsižvelgta!

en: Ignore downloads by admins
lt: Ignoruot administratorių parsisiuntimus

en: Images are considered as thumbnails for files with the same name when syncing. (e.g `file.jpg` &lt;=&gt; `file.zip`)
lt: Vaizdai laikomi miniatiūromis to paties pavadinimo rinkmenos, kuomet sincrhonizuojama. (pvz `rinkmena.jpg` &lt;=&gt; `rinkmena.zip`

en: Inaccessible file message
lt: Nepasiekiamos rinkmenos pranešimas

en: Include all Categories
lt: Įtraukti visas Kategorijas

en: Inherit Permissions
lt: Automatiniai Leidimai

en: Just the category folder name, not the path
lt: Vertinti tik kategorijos aplanko pavadinimą, ne adresą

en: Languages
lt: Kalbos

en: Last download
lt: Paskutinis parsisiuntimas

en: Length of the file list per page. Set to 0 to disable the limit.
lt: Puslapio rinkmeų sąrašo ilgis. Nustatykite 0, jeigu norite panaikinti limitą.

en: License
lt: Licencija

en: Licenses
lt: Licencijos

en: Limit category access by selecting one or more user roles.
lt: Apribokite kategorijos pasiekiamumą, nustatyti vieną ar daugiau vartotojo charakteristikų.

en: Limit file access by selecting one or more user roles.
lt: Apriboti rinkmenų pasiekiamumą, pažymint vieną ar daugiau vartotojų charakteristikų.

en: Limit:
lt: Limitas:

en: Limits
lt: Limitai

en: Limits the maximum data traffic. 0 = unlimited
lt: Apriboja maksimalų duomenų srautą. 0 = neribotas

en: Limits the maximum tranfer rate for downloads. 0 = unlimited
lt: Apriboja maksimalų siuntimo greitį. 0 = neribotas

en: List selected Categories
lt: Parodyti pasirinktų Kategorijų sąrašą

en: Lists the latest or most popular files
lt: Vėliausių ir populiariausių rinkmenų sąrašai

en: Manage Categories
lt: Valdyti Kategorijas

en: Manage Categories (<a href="%s">add new</a>)
lt: Valdyti Kategorijas (<a href="%s">pridėti naują</a>)

en: Manage Files
lt: Valdyti Rinkmenas

en: Manage Files (<a href="%s">add new</a>)
lt: Valdyti Rinkmenas (<a href="%s">pridėti naują</a>)

en: Manage Templates
lt: Valdyti Šablonus

en: Manage existing categories and add new ones.
lt: Valdyti egzistuojančias kategorijas ir pridėti naujas.

en: Maximum file size: %s
lt: Maksimalus rinkmenos dydis: %s

en: Minimum user level: (see %s)
lt: Žemiausias vartotojo lygmuo: (žiūrėkite %s)

en: Monthly traffic limit
lt: Mėnesio srauto limitas

en: Name of the Category folder
lt: Kategorijų aplanko pavadinimas

en: Name of the file
lt: Rinkemnos pavadinimas

en: Name of the parent categories (empty if none)
lt: Virškategorijų pavadinimas (tuščia, jeigu jų nėra)

en: Name of the thumbnail file
lt: Miniatiūros rinkmenos pavadinimas

en: New Category created.
lt: Nauja Katgorija sukurta.

en: No file was uploaded.
lt: Jokia rinkmena nebuvo įkelta.

en: Nothing changed!
lt: Niekas nepakeista!

en: Number of Categories
lt: Kategorijų Skaičius

en: Number of Files
lt: Rinkmenų Skaičius

en: Number of all files in the category and all sub-categories
lt: Visų kategorijos ir sub-kategorijų rinkmenų skaičius

en: Number of files directly in the category
lt: Tiesioginių kategorijos rinkmenų skaičius

en: Number of files in the category
lt: Kategorijos rinkmenų skaičius

en: Number of files per page
lt: Rinkmenų puslapyje skaičius

en: Offline
lt: Nepasiekiamas

en: Offline > Online
lt: Nepasiekiamas > Pasiekiamas

en: One entry per line.
lt: Vienas įrašas eilutėje.

en: One entry per line. Seperate the title and a short tag (not longer than 8 characters) with '|'.<br />All lines beginning with '*' are selected by default.
lt: Vienas įrašas eilutėje. Atskirkite antraštę ir trumpąją gairę (neilgėsnę nei 8 simboliai) '|' ženklu. <br />Visos eilutės, prasidedančios '*' yra pažymėtos kaip numatytosios.

en: Owner
lt: Savininkas

en: Parent Category ID
lt: Virškategorės Identifikatorius

en: Parse template tags in RSS feeds
lt: Analizuoti šablono gaires RSS padavimuose

en: Platforms
lt: Platformos

en: Post ID of the file browser
lt: Rinkmenų naršyklės įrašo identifikatorius

en: Protect upload path
lt: Apsaugoti įkėlimo adresą

en: Redirect download to URL
lt: Peradresuoti parsisiuntimą į Universaliąją nuorodą

en: Redirect to login
lt: Nukreipti prisijungimui

en: Redirect to post
lt: Nukreipti į įrašą

en: Redirect to referring page after login
lt: Peradresuoti į nukreipiamąjį puslapį po prisijungimo

en: Relative path of the category folder
lt: Susijęs kategorijos aplanko adresas

en: Relative path of the file
lt: Susijęs rinkmenos adresas

en: Requirements
lt: Reikalavimai

en: Requirements to use this file
lt: Reikalvimai rinkmenos panaudojimui

en: Reset all Templates to default
lt: Atstatyti visus Šablonus į numatytuosius

en: Restore Default
lt: Atstatyti Numatytąsias parinktis

en: Restore Default Settings
lt: Atstatyti Numatytąsias Nuostatas

en: Schedules a cronjob to hourly synchronize the filesystem and the database.
lt: Suplanuoja kasvalandinį sinchronizavimą tarp rinkmenų sistemos ir duomenų bazės.

en: Search Files
lt: Ieškoti Rinkmenų

en: Search ID3 Tags
lt: Ieškoti ID3 Gairių

en: Search Integration
lt: Paieškos Integravimas

en: Search in file meta data, like ID3 for MP3 files, EXIF for JPEG... (this option does not increase significantly server load since all data is cached in a MySQL table)
lt: Ieškoti meta duomenyse, tokiuose kaip ID3 ar MP3 rinkmenose, EXIF JPEG... (ši parinktis nepadidina serverio apkrovimo, nes visi duomenys yra laikomi MySQL lentelėje)

en: Searches in attached files and lists the associated posts and pages when searching the site.
lt: Ieško pridėtose rinkmenose ir susietų įrašų sąrašuose ir puslapiuose, kuomet vykdoma paieška svetainėje.

en: Security
lt: Saugumas

en: Select File
lt: Pasirinkite Rinkmeną

en: Select Template
lt: Pasirinkite Šabloną

en: Select multiple roles by holding the CTRL/COMMAND key.
lt: Pasirinkite daugiau charakteristų, laikydami CTRL/COMMAND mygtukus.

en: Select the categories containing the files you would like to list.
lt: Pasirinkite kategorijas, kuriose yra rinkmenos, kurias norėtumėte parodyti sąraše.

en: Select the root category of the tree view file browser:
lt: Pasirinkite pagridinę rinkmenų medžio peržiūros rinkmenų naršyklėje kategoriją:

en: Selectable by Uploader
lt: Pasirinktinas Įkelėjui

en: Send HTTP-Range header
lt: Siųsti HTTP srities puslapinę antraštę

en: Set to 0 to use the default limit (%d), -1 will disable pagination.
lt: Nustatykite kaip 0, jeigu norite naudoti numatytąjį limitą (%d), -1 panaikins puslapių numeravimą.

en: Settings reseted.
lt: Nuostatos atkurtos.

en: Settings updated.
lt: Nuostatos atnaujintos.

en: Short description
lt: Trumpasis aprašymas

en: Show attached files
lt: Rodyti pridėtas rinkmenas

en: Simple Form
lt: Paprasta Forma

en: Simple listing of file categories
lt: Rinkmenų kategorijų paprastasis sąrašų kūrimas

en: Single file
lt: Pavienė rinkmena

en: Sites with matching URLs can link to files directly.
lt: Svetainės su sutampančiomis Universaliosiomis nuorodomis, gali nurodyti rinkmenas tiesiogiai.

en: Size
lt: Dydis

en: Sorting direction
lt: Rikiavimo kryptis

en: Specify the ID of the post or page where the file browser should be placed. If you want to disable this feature leave the field blank.
lt: Nurodykite įrašo ar puslapio, kuriame rinkmenų naršyklė turėtų būti patalpinta Identifikatorių. Jeigu Jūs norite panaikinti šią funkciją, palikite laukelį tuščią.

en: Statistics
lt: Statistika

en: Submit Template Changes
lt: Pateikti Šablono Pasikeitimus

en: Supported languages
lt: Palaikomos kalbos

en: Supported platforms (operating systems)
lt: Palaikomos platformos (operacinės sistemos)

en: Sync Filebase
lt: Sinchronizavimo Rinkmenų bazė

en: Synchronises the database with the file system. Use this to add FTP-uploaded files.
lt: Sinchronizuoja duomenų bazė su rinkmenų sistema. Naudokite tai, norėdami pridėti per FTP įkeltas rinkmenas.

en: Template Code:
lt: Šablono Kodas:

en: Template Tag (a single word to describe the template):
lt: Šablono Gairė (pavienis žodis šablono apibūdinimui):

en: Template:
lt: Šablonas:

en: Templates and Scripts
lt: Šablonai ir Skriptai

en: Templates used for single embedded files or file lists.
lt: Šablonai naudojami atskirai įterptoms rinkmenoms ar rinkmenų sąrašams.

en: The File has been uploaded successfully.
lt: Rinkmena sėkmingai įkelta.

en: The category ID
lt: Kategorijos Identifikatorius

en: The category URL
lt: Kategorijos Universalioji nuoroda

en: The category folder name contains invalid characters.
lt: Kategorijos aplanko pavadinime yra neleistinų ženklų.

en: The category name
lt: Kategorijos pavadinimas

en: The category property categories in the file browser are sorted by
lt: Kategorijų savybių kategorijos rinkmenų naršyklėje rikiuojamos pagal

en: The directory %s already exists!
lt: Direktorija %s jau yra sukurta!

en: The file ID
lt: Rinkmenos Identifikatorius

en: The file extension of the file <b>%s</b> is forbidden!
lt: Rinkmenos <b>%s</b> plėtinys yra uždraustas!

en: The file property files in the file browser are sorted by
lt: Rinkmenų savybių rinkmenos rinkmenų naršyklėje rikiuojamos pagal

en: The file property lists are sorted by
lt: Rinkmenų savybių sąrašai yra išrikiuoti pagal

en: The following fields are optional.
lt: Sekantys laukeliai yra pasirinktini.

en: The minimum user level to download this file (-1 = guest, 0 = Subscriber ...)
lt: Žemiausias vartotojo lygmuo, kuriam leidžiama parsisiųsti šią rinkmeną  (-1 = Svečias, 0 = Prenumeratorius ...)

en: The minimum user level to view this category (-1 = guest, 0 = Subscriber ...)
lt: Žemiausias vartotojo lygmuo, kuriam leidžiama peržiūrėti šią kategoriją (-1 = Svečias, 0 = Prenumeratorius)

en: The sorting direction of file lists
lt: Rinkmenų sąrašų rikiavimo kryptis

en: The template for attachments
lt: Šablonai priedams

en: The template for category lists (used in the file browser)
lt: Šablonas kategorijų sąrašams (naudojama rinkmenų naršyklėje)

en: The upload directory <code>%s</code> does not exists. It could not be created automatically because the directory <code>%s</code> is not writable. Please create <code>%s</code> and make it writable for the webserver by executing the following FTP command: <code>%s</code>
lt: Įkėlimo katalogas <code>%s</code> neegiztuoja. Jis negali būti nesukurtas automatiškai, nes katalogas <code>%s</code> nėra įrašomas. Prašome sukurti <code>%s</code> ir užtikrinti, kad jis yra įrašomas tinklo serveriui, vykdant šią FTP komandą: <code>%s</code>

en: The upload directory <code>%s</code> is not writable. Please make it writable for PHP by executing the follwing FTP command: <code>%s</code>
lt: Įkėlimo katalogas <code>%s</code> nėra įrašoma. Užtikrinkite, jog ji yra įrašoma PHP, vykdant šią FTP komandą: <code>%s</code>

en: The url prefix for file download links. Example: <code>%s</code> (Only used when Permalinks are enabled.)
lt: Universaliosios nuorodos priešdėlis parsisiuntimų nuorodoms. Pavyzdžiui <code>%s</code> (Naudojama tik tada, kai permanuorodos suaktyvintos.)

en: These templates can be used for categories.
lt: Šie šablonai gali būti naudojami apibūdinti kategorijoms.

en: This Month
lt: Šį mėnesį

en: This disables all meta file info reading. Use this option if you have issues adding large files.
lt: Tai išjungia visus meta rinkmenos informacijos nuskaitymus. Naudokite šią parinktį, jeigu turite problemų pridėdami dideles rinkmenas.

en: This file is currently offline.
lt: Ši rinkmena šiuo metu yra atjungta.

en: This message will be displayed if users try to download a file they cannot access
lt: Šis pranešims bus rodomas, jeigu vartotojai bandys parsisiųsti rinkmeną, kurios parsisiuntimo privilegijų neturi

en: This prevents direct access to files in the upload directory.
lt: Apsaugo tiesioginį priėjimą prie rinkmenų įkėlimo kataloge.

en: This will recursivle update permissions of all existing child categories and files. Note that permissions of new files in this category are inherited automatically, without having checked this checkbox.
lt: Tai rekursyviai atnaujins egzistuojančių pokategorijų ir porinkmenų leidimus. Žinokite, kad naujų rinkmenų šioje kategorijoje leidimai yra priskiriami automatiškai, be pažymimojo langelio pažymėjimo.

en: Time of the last download
lt: Paskutinio parsisiuntimo laikas

en: Title
lt: Antraštė

en: Today
lt: Šiandien

en: Total Downloads
lt: Parisiuntimų, iš viso

en: Total File Size
lt: Visas Rinkmenos Dydis

en: Traffic
lt: Srautas

en: Traffic exceeded message
lt: Srauto viršijimo pranešimas

en: Traffic limit exceeded! Please try again later.
lt: Srauto limitas viršytas! Prašome pabandyti vėliau.

en: URL of the post/page this file belongs to
lt: Įrašo/puslapio, kuriam rimena priklauso, Universalioji nuoroda

en: URL of the thumbnail or icon
lt: Piktogramos ar miniatiūros Universalioji nuoroda

en: Unable to move category icon!
lt: Neįmanoma perkelti kategorijos piktogramos!

en: Unable to move file %s! Is the upload directory writeable?
lt: Neįmanoma perkelti rinkmenos %s! Ar įkėlimų katalogas redaguotinas?

en: Uncategorized Files
lt: Į kategorijas nepaskirtos Rinkmenos

en: Update File
lt: Atnaujinti Rinkmeną

en: Upload File
lt: Įkelti Rinkmeną

en: Upload Path
lt: Įkelti Adresą

en: Upload to Root
lt: Įkelti į Pagrindą

en: Use category drop down list in the file browser instead of listing like files.
lt: Naudokite kategorijų išskleidžiamąjį sąrašą rinkmenų naršyklėje, vietoje mėgiamų rinkmenų rodymo sąrašuose.

en: User ID of the owner
lt: Savininko vartotojo identifikatorius

en: Users are redirected to the page where they clicked on the download link after logging in.
lt: Vartotojai yra peradresuojami į puslapį, kuriame jie paspaudė parsisiuntimo nuorodą po to, kai prisijungė.

en: Version
lt: Versija

en: View uploaded files and edit them
lt: Peržiūrėti įkeltas rinkmenas ir redaguoti jas

en: WARNING: Script upload enabled!
lt: ĮSPĖJIMAS: Skripto įkėlimas suaktyvintas!

en: With custom fields you can add even more file properties.
lt: Individualizuotų laukelių pagalba Jūs galite pridėti dar daugiau rinkmenų savybių.

en: You are not allowed to access this file!
lt: Jums neleidžiama pasiekti šios rinkmenos!

en: You can enter a URL to redirect users.
lt: Jūs galite įrašyti universaliąją nuorodą, į kurią bus nukreipti vartotojai.

en: You can only download %d files per day.
lt: Jūs galite parsisiųsti %d rinkmenų per dieną.

en: You can optionally add |<i>URL</i> to each line to link to the required software/file.
lt: Jūs galite pasirinktinai pridėti |<i>Universaliąją nuorodą </i> prie kiekvienos eilutės, susiejant ją su reikiama programine įranga/rinkmena.

en: You can optionally upload a thumbnail here. If the file is a valid image, a thumbnail is generated automatically.
lt: Jūs galite pasirinktai įkelti miniatiūrą. Jeigu rinkmenos vaizdas yra tinkamas, miniatiūra sukuriama automatiškai.

en: You did not create a category. <a href="%s" target="_parent">Click here to create one.</a>
lt: Jūs nesukūrėte kategorijos. <a href="%s" target="_parent">Paspauskite čia, kad sukurtumėte.</a>

en: You did not upload a file. <a href="%s" target="_parent">Click here to add one.</a>
lt: Jūs neįkėlėte rinkmenos. <a href="%s" target="_parent">Paspauskite čia, kad įkeltumėte.</a>

en: You must enter a category name or a folder name.
lt: Jūs privalote įrašyti kategorijos arba aplanko pavadinimą.

en: downloads per day
lt: persisiuntimai per dieną
