WP-Filebase 0.1.3.0 - en to fa translation catalogue (280 entries)

en: Uncategorized Files
fa: فایل های دسته بندی نشده

en: You did not upload a file. <a href="%s" target="_parent">Click here to add one.</a>
fa: شما فایلی ارسال نکردید. <a href="%s" target="_parent">برای ارسال فایل کلیک کنید.</a>

en: Enter link text:
fa: متن پیوند را وارد کنید :

en: Single file
fa: تک فایل

en: File URL
fa: آدرس فایل

en: File list
fa: لیست فایل ها

en: Category list
fa: لیست دسته ها

en: All Categories
fa: همه دسته ها

en: Attachments
fa: پیوست ها

en: You did not create a category. <a href="%s" target="_parent">Click here to create one.</a>
fa: شما هنوز دسته ای  را ایجاد نکردید.  <a href="%s" target="_parent">برای ایجاد دسته  کلیک کنید.</a>

en: Select Template
fa: انتخاب قالب

en: Default Template
fa: قالب پیش فرض

en: Add Template
fa: افزودن قالب

en: One entry per line. Seperate the title and a short tag (not longer than 8 characters) with '|'.<br />All lines beginning with '*' are selected by default.
fa: در هر خط یکی وارد کنید . عنوان و برچسب را با '|' جدا کنید(بیشتر از 8 کاراکتر نباشد).<br />هر خطی که با '*' شروع شود به عنوان پیش فرض  انتخاب خواهد شد.

en: One entry per line.
fa: در هر خط یکی وارد نمایید.

en: Limits the maximum tranfer rate for downloads. 0 = unlimited
fa: محدودیت حداکثر سرعت دانلود. 0 = نامحدود

en: Limits the maximum data traffic. 0 = unlimited
fa: حداکثر محدودیت ترافیک. 0= نامحدود

en: Upload Path
fa: مکان فایل های ارسالی

en: Show attached files
fa: نمایش فایل های پیوست شده

en: If enabled, all associated files are listed below an article
fa: اگر فعال باشد ، تمامی فایل های مرتبط  در پایین مطلب نمایش داده خواهند شد.

en: Default sorting
fa: طبقه بندی پیش فرض

en: The file property lists are sorted by
fa: تنظیمات فایل مرتب شده است برا اساس

en: Sorting direction
fa: مرتب سازی بر اساس سمت

en: The sorting direction of file lists
fa: سمت مرتب سازی فایل ها از لیست

en: Bit rate limit for guests
fa: محدودیت میزان بایت برای مهمان

en: Bit rate limit for registered users
fa: محدودیت میزان بایت برای اعضا

en: Daily traffic limit
fa: محدودیت ترافیک روزانه

en: Monthly traffic limit
fa: محدودیت ترافیک ماهانه

en: Traffic limit exceeded! Please try again later.
fa: ترافیک بیش از حد مصرف شده است. لطفا بعدا سعی کنید.

en: Traffic exceeded message
fa: متن مصرف بیش از حد ترافیک

note: daily limits
en: Daily user download limits
fa: محدودیت دانلود روزانه اعضا

en: If enabled, unregistered users cannot download any files. You can set different limits for each user role below.
fa: اگر فعال باشد، کاربران عضو نشده ، نمی توانند هیچ فایلی را دانلود کنند. شما می توانید در پایین محدودیت متفاوتی برای گروه های کاربری ایجاد کنید.

en: downloads per day
fa: دانلود های یک روز

en: Daily limit for %s
fa: محدودیت روزانه برای %s

en: You can only download %d files per day.
fa: شما فقط  می توانید  %d فایل در روز دانلود کنید.

en: Daily limit exceeded message
fa: متن مصرف بیش از حد در یک روز

en: This file is currently offline.
fa: این فایل در حال حاضر در دسترس نمی باشد.

en: File offline message
fa: متن فایل از دسترس خارج شده(آفلاین)

en: Disable download permalinks
fa: غیر فعال کردن پیوند یکتای بخش دانلود

en: Enable this if you have problems with permalinks.
fa: اگر با پیوند یکتا مشکلی دارید این گزینه را فعال کنید.

en: Download URL base
fa: آدرس دانلود پایه

en: The url prefix for file download links. Example: <code>%s</code> (Only used when Permalinks are enabled.)
fa: آدرس دانلود فایل ها.  نمونه  <code>%s</code> : (این گزینه زمانی کار خواهد کرد که پیوند یکتا(بخش دانلود) فعال باشد)

en: Post ID of the file browser
fa: شناسه مطلب  در مرورگر فایل

en: Category drop down list
fa: لیست دسته های کشوی پایین رو

en: Always force download
fa: مجبور به دانلود کردن

en: If enabled files that can be viewed in the browser (like images, PDF documents or videos) can only be downloaded (no streaming).
fa: اگر فعال باشد کاربر دیگر نمی تواند فایل های تصویری (مثل عکس و ...) در مرورگر مشاهده کند و فقط می تواند دانلود کند.

en: Ignore downloads by admins
fa: نادیده گرفتن دانلود های مدیریت

en: Hide inaccessible files and categories
fa: مخفی کردن نمایش فایل

en: If enabled files tagged <i>For members only</i> will not be listed for guests or users whith insufficient rights.
fa: اگر فعال باشد، فایل ها برای مهمان و کاربرانی که حق دسترسی ندارند نمایش داده نمی شود.

en: You are not allowed to access this file!
fa: شما  اجازه دسترسی به این فایل را ندارید.

en: Inaccessible file message
fa: متن فایل غیر قابل دسترس

en: This message will be displayed if users try to download a file they cannot access
fa: این متن زمانی نمایش داده خواهد شد ، که کاربری بخواهد سیستم را دور بزند و فایلی را که به آن دسترسی ندارد، دانلود کند

en: Redirect to login
fa: هدایت به فرم ورد به سایت

en: Guests trying to download inaccessible files are redirected to the login page if this option is enabled.
fa: اگر فعال باشد  مهمان  برای دانلود فایل به  بخش ورود به سایت هدایت می شود.

en: Parse template tags in RSS feeds
fa: تجزیه تگ های قالب در آر اس اس فید

en: If enabled WP-Filebase content tags are parsed in RSS feeds.
fa: اگر فعال باشد تگ های WP-Filebase  خوراک  تجزیه خواهد شد.

en: Allow script upload
fa: ایا اسکریپ ها اپلود شوند

en: If you enable this, scripts like PHP or CGI can be uploaded. <b>WARNING:</b> Enabling script uploads is a <b>security risk</b>!
fa: اگر فعال باشد ، اسکر یپت های چون PHP یا CGI   اپلود می شوند .<b>هشدار</b>   فعال کردن این گزینه  ریسک امنیتی محسوب می شود.

en: Accept empty referers
fa: اجازه برای referer های خالی

en: If enabled, direct-link-protected files can be downloaded when the referer is empty (i.e. user entered file url in address bar or browser does not send referers)
fa: اگر فعال باشد، لینک فایل های محافظ شده هنگامی که referers خالی باشد قابل دانلود هستند(مثلا : وقتی کاربر آدرس فایل را در آدرس بار یا در مرورگر وارد کند referers ارسال نمی شود)

en: Allowed referers
fa: referer های مجاز

en: Sites with matching URLs can link to files directly.
fa: آدرس سایت های که می توانند فایل ها را مستقیما دانلود کنند.

en: Enable this if you want decimal prefixes (1 MB = 1000 KB = 1 000 000 B) instead of binary (1 MiB = 1024 KiB = 1 048 576 B)
fa: اگر فعال باشد ،  اندازه فایل  بصورت (1 MB = 1000 KB = 1 000 000 B)  نمایش داده خواهند شد ، اگر فعال نباشد بصورت (1 MiB = 1024 KiB = 1 048 576 B) نمایش داده خواهند شد.

en: Platforms
fa: سیستم عامل

en: Licenses
fa: جواز نامه

en: Requirements
fa: مورد نیاز

en: You can optionally add |<i>URL</i> to each line to link to the required software/file.
fa: شما می توانید آدرس فایل مورد نیاز  را با | جدا کنید(نمونه: نام فایل |برچسب|آدرس فایل ).

en: Default File Template
fa: قالب پیش فرض فایل

en: The template for attachments
fa: قالب برای پیوست ها

en: Category Template
fa: قالب دسته

en: The template for category lists (used in the file browser)
fa: قالب برای لیست دسته ها  (در مرورگر فایل استفاده خواهد شد)

en: Download JavaScript
fa: دانلود جاوا اسکریپت

en: Here you can enter JavaScript Code which is executed when a user clicks on file download link. The following variables can be used: <i>file_id</i>: the ID of the file, <i>file_url</i>: the clicked download url
fa: شما  می توانید در اینجا کد جاوا اسکریپت خود را وارد کنید و با کلیک کردن کاربر اجرا شود.  کد های قابل استفاده : <i>file_id</i>:  شناسه فایل ، <i>file_url</i>:  آدرس فایل

en: The category URL
fa: آدرس دسته

en: Category path (e.g cat1/cat2/)
fa: آدرس دهی  دسته ها (نمونه: cat1/cat2/ )

en: Just the category folder name, not the path
fa: فقط نام پوشه دسته ،نه آدرس دهی دسته

en: Name of the parent categories (empty if none)
fa: نام والد دسته ها (اگر خالی باشد هیچ)

en: Number of files in the category
fa: تعداد  فایل های موجود در دسته

en: The minimum user level to view this category (-1 = guest, 0 = Subscriber ...)
fa: کمترین سطح دسترسی برای مشاهده دسته  (مهمان = -1، مشترک = 0، ...)

en: The category ID
fa: شناسه دسته

en: A unique ID number to identify elements within a template
fa: شماره ID منحصر به فرد برای شناسایی عناصر درون یک قالب

en: Name of the file
fa: نام فایل

en: Formatted file size
fa: اندازه فایل

en: Formatted file date
fa: تاریخ فایل

en: Name of the thumbnail file
fa: نام فایل بند انگشتی

en: File version
fa: نسخه فایل

en: Supported languages
fa: زبان های پشتیبانی شده

en: Supported platforms (operating systems)
fa: سیستم عامل های پشتیبانی شده

en: Requirements to use this file
fa: شرایط لازم برای استفاده از این فایل

en: License
fa: جواز

en: The minimum user level to download this file (-1 = guest, 0 = Subscriber ...)
fa: کمترین سطح دسترسی برای دانلود فایل (مهمان = -1، مشترک = 0، ...)

en: 1 if file is offline, otherwise 0
fa: اگر فایل آفلاین(در دسترس نباشد) باشد= 1 ، در غیر اینصورت 0

en: 1 if direct linking is allowed, otherwise 0
fa: 1 = لینک مستقیم ، در غیر اینصورت 0

en: The category name
fa: دسته

en: ID of the post/page this file belongs to
fa: شناسه پست / صفحه این فایل متعلق به

en: User ID of the uploader
fa: شناسه کاربر در آپلودر

en: How many times this file has been downloaded.
fa: چند بار این فایل دانلود شده است.

en: IP Address of the last downloader
fa: IP آخرین دانلود

en: Time of the last download
fa: زمان آخرین دانلود

en: Download URL
fa: آدرس دانلود

en: URL of the post/page this file belongs to
fa: آدرس پست / صفحه این فایل متعلق به

en: URL of the thumbnail or icon
fa: آدرس بندگشتی یا آیکون

en: Category path and file name (e.g cat1/cat2/file.ext)
fa: آدرس دهی دسته  و نام فایل (e.g cat1/cat2/file.ext)

en: The file ID
fa: شناسه فایل

en: Short description
fa: توضیح کوتاه

en: Offline > Online
fa: آفلاین > آنلاین

en: Direct linking > redirect to post
fa: لینک مستقیم >  ردایرکت به مطلب

en: Add template variable:
fa: افزودن متغییر های قالب

en: You must enter a category name or a folder name.
fa: شما باید  نام یک دسته  یا پوشه را وارد نمایید.

en: The category folder name contains invalid characters.
fa: کاراکتر  نامعتبر قابل قبول نمی باشد.

en: The directory %s already exists!
fa: شاخه %s از قبل وجود دارد!

en: Unable to move category icon!
fa: ناتوانی در انتقال ایکون دسته

en: The file extension of the file <b>%s</b> is forbidden!
fa: پسوند فایل <b>%s</b>  غیر مجاز می باشد!

en: File %s already exists. You have to delete it first!
fa: فایل  %sاز قبل وجود دارد . شما باید اول   آن را حذف کنید.

en: Unable to move file %s! Is the upload directory writeable?
fa: ناتوانی در  انتقال فایل %s، آیا  شاخه ای که در آن اپلود می کنید قابل نوشتن می باشد؟

en: No file was uploaded.
fa: فایلی آپلود نشد

en: Could not get user id!
fa: ناتوانی در دریافت شناسه کاربر!

en: File <b>%s</b> is not writable!
fa: فایل <b>%s</b> قابل نوشتن نمی باشد!

en: Manage Categories (<a href="%s">add new</a>)
fa: مدیریت دسته ها  (<a href="%s">افزودن</a>)

en: Files
fa: فایل ها

en: <strong>Note:</strong><br />Deleting a category does not delete the files in that category. Instead, files that were assigned to the deleted category are set to the parent category.
fa: با حذف یک دسته  ، فایل های موجود در آن حذف نمی شوند و به دسته والد انتقال می یابند. <br /><strong>توجه : </strong>

en: File updated.
fa: فایل آپلود شد.

en: File added.
fa: فایل اضافه شد.

en: Manage Files (<a href="%s">add new</a>)
fa: مدیریت فایل (<a href="%s">افزودن</a>)

en: Search Files
fa: جستجو در فایل ها

en: Filename
fa: نام فایل

en: Size
fa: اندازه

en: Hits
fa: بازدید

en: Last download
fa: آخرین دانلود

en: Nothing changed!
fa: چیزی تغییر نکرد

en: Changed %d items.
fa: %d موارد تغییر یافتند

en: Added %d files.
fa: %d فایل اضافه شد..

en: Filebase successfully synced.
fa: همگام سازی با موفقیت انجام شد.

en: Complete file sync
fa: همگام سازی کامل فایل

en: %s is not writable!
fa: %s قابل نوشتن نیست!

en: Update File
fa: بر روز رسانی فایل

en: Restore Default
fa: بازیابی پیش فرض

en: Edit Templates
fa: ویرایش قالب ها

en: Submit Template Changes
fa: ثبت تغییرات قالب

en: Template Tag (a single word to describe the template):
fa: تگ قالب :

en: Template Code:
fa: کد قالب :

en: The upload directory <code>%s</code> does not exists. It could not be created automatically because the directory <code>%s</code> is not writable. Please create <code>%s</code> and make it writable for the webserver by executing the following FTP command: <code>%s</code>
fa: شاخه آپلودی <code>%s</code> وجود ندارد، نمی توان بصورت خودکار ایجاد کرد زیرا  شاخه  <code>%s</code> قابل نوشتن نمی باشد. لطفا  <code>%s</code> ایجاد کنید و به آن دسترسی های لازم را با استفاده از FTP command: <code>%s</code>   بدهید

en: The upload directory <code>%s</code> is not writable. Please make it writable for PHP by executing the follwing FTP command: <code>%s</code>
fa:   شاخه  <code>%s</code> قابل نوشتن نمی باشد.  به آن دسترسی های لازم را با استفاده از FTP command: <code>%s</code>   بدهید

en: Manage Files
fa: مدیریت فایل ها

en: View uploaded files and edit them
fa: مشاهده فایل های آپلودی و ویرایش آنها

en: Manage Categories
fa: مدیریت دسته ها

en: Manage existing categories and add new ones.
fa: مدیریت دسته ها موجود و افزودن یک دسته .

en: Sync Filebase
fa: همگام سازی فایل ها

en: Synchronises the database with the file system. Use this to add FTP-uploaded files.
fa: هماهنگ سازی دیتابیس  و فایل های سیستم. اگر فایل خود را در پوشه آپلود ، آپلود کردید با استفاده از  این امکان آن را بصورت خودکار وارد دیتابیس نمایید.

en: Edit Stylesheet
fa: ویرایش  Stylesheet

en: Edit the CSS for the file template
fa: ویرایش  CSS برای قالب فایل

en: Manage Templates
fa: مدیریت قالب ها

en: Edit custom file list templates
fa: سفارش سازی قالب لیست فایل ها

en: Donate &amp; Feature Request
fa: کمک مالی  &amp; در خواست ویژگی جدید

en: If you like this plugin and want to support my work, please donate. You can also post your ideas making the plugin better.
fa: اگر افزونه  مفید واقع شد و برای پشتیبانی ادامه کار  ، لطفا در حد توان به من کمک مالی کنید. شما فقط  می توانید  ایده های خود را برای بهتر شدن افزونه برایم ارسال کنید.

en: Traffic
fa: ترافیک

en: Today
fa: امروز

en: This Month
fa: این ماه

en: Settings reseted.
fa: تنظیمات ریست شد.

en: WARNING: Script upload enabled!
fa: هشدار : قابلیت ارسال  اسکریپت فعال است!

en: File template successfully parsed.
fa: قالب فایل با موفقیت پردازش شد.

en: Could not parse template: error (%s) in line %s.
fa: ناتوانی در پردازش قالب : خطا  (%s) در خط %s .

en: Category template successfully parsed.
fa: قالب دسته ها  با موفقیت پردازش شد.

en: Settings updated.
fa: تنظیمات بروز رسانی شد.

en: Could not read file!
fa: ناتوانی در خواندن فایل !

en: Category Folder
fa: پوشه دسته

en: Category Icon
fa: آیکون دسته

en: For members only
fa: فقط اعضا

en: Minimum user level: (see %s)
fa: کمترین سطح دسترسی : ( مشاهده%s )

en: Apply permission to all child files
fa: تنظیم حق دسترسی برای  فایل های زیر مجموعه

en: Edit File
fa: ویرایش فایل

en: Upload File
fa: آپلود فایل

en: Simple Form
fa: فرم ساده

en: Extended Form
fa: فرم پیشرفته

en: Choose File
fa: انتخاب فایل

en: Maximum file size: %s
fa: حداکٍر اندازه فایل :  %s

en: You can optionally upload a thumbnail here. If the file is a valid image, a thumbnail is generated automatically.
fa: شما بصورت اختیاری می توانید  تصویر بندانگشتی فایل را از اینجا اپلود کنید . اگر فایل عکس باشد ، بصورت خودکار بند انگشتی ایجاد خواهد شد.

en: The following fields are optional.
fa: فیلد های زیر اختیاری می باشند.

en: Download Counter
fa: شمارنده دانلود

en: Direct linking
fa: لینک مستقیم

en: Allow direct linking
fa: لینک مستقیم

en: Redirect to post
fa: هدایت به مطلب

en: Offline
fa: آفلاین

en: Limit:
fa: محدود:

en: Template:
fa: قالب :

note: Description of an extension
en: A powerful download manager supporting file categories, thumbnails, traffic/bit rate limits and more.
fa: یک دانلود منیجر  قدرتمند با قابلیت پشتیبانی از دسته بندی  ، تصاویر یند انگشتی ، ترافیک/محدودیت بایت و دیگر امکانات.

note: Template
en: Version
fa: نسخه

en: Languages
fa: زبان

en: Author
fa: نویسنده

en: Category
fa: دسته

en: Category:
fa: دسته:

en: Date
fa: تاریخ

en: Details
fa: اطلاعات بیشتر

en: Lists the latest or most popular files
fa: لیست آخرین یا محبوب ترین فایل ها

en: Simple listing of file categories
fa: فهرست ساده از دسته بندی فایل

en: Before you can use this widget, please set a Post ID for the file browser in WP-Filebase settings.
fa: قبل استفاده از این ، لطفا در تنظیمات برای مرورگر فایل  شناسه پست تعیین کنید.

en: If you like WP-Filebase I would appreciate a small donation to support my work. You can additionally add an idea to make WP-Filebase even better. Just click the button below. Thank you!
fa: اگر افزونه  مفید واقع شد و برای پشتیبانی ادامه کار  ، لطفا در حد توان به من کمک مالی کنید. شما فقط  می توانید  ایده های خود را برای بهتر شدن افزونه برایم ارسال کنید.

en: Custom field '%s' removed!
fa: فیلد زمینه  '%s'  دلخواه  حذف شد!

en: Custom field '%s' added.
fa: فیلد زمینه '%s' دلخواه  اضافه شد.

en: Search Integration
fa: یکپارچه سازی بخش جستجو

en: Searches in attached files and lists the associated posts and pages when searching the site.
fa: جستجو در فایل های پیوست شده و لیست مربوط به پست ها و صفحات در هنگام جستجو در سایت.

en: Restore Default Settings
fa: بازگردانی به تنظیمات پیش فرض

en: Attachment Position
fa:  جایگاه  پیوست ها

en: After the Content
fa: بعد پست

en: Before the Content
fa: قبل پست

en: Title
fa: عنوان

en: Category Name
fa: نانم دسته

en: Category ID
fa: شناسه دسته

en: Number of files per page
fa: تعداد فایل در هر صفحه

en: Relative path of the file
fa: مسیر نسبی فایل

en: Length of the file list per page. Set to 0 to disable the limit.
fa: طول لیست فایل ها در صفحه. برای غیر فعال کردن محدودیت 0 قرار دهید.

en: File browser category sorting
fa: نوع قرار گیری دسته های  مرورگر فایل

en: The category property categories in the file browser are sorted by
fa: ویژگی های  دسته بندی در مرورگر فایل مرتب شوند بصورت

en: Name of the Category folder
fa: نام  پوشه دسته

en: File browser file sorting
fa: قرار گیری فایل در مرورگر فایل

en: The file property files in the file browser are sorted by
fa: ویژگی های فایل ها در مرورگر فایل  مرتب شوند بصورت

en: Send HTTP-Range header
fa: ارسال HTTP-Range header

en: Allows users to pause downloads and continue later. In addition download managers can use multiple connections at the same time.
fa: این امکان به کاربران توانایی متوقف کردن دانلود و شروع دوباره آن در یک زمان دیگر را می دهد . علاوه بر این دانلود منیجر می تواند در بعضی اوقات مولتی کانکشن استفاده کند.

en: Disable HTTP Caching
fa: غیر فعال کردن HTTP Caching

en: Enable this if you have problems with downloads while using Wordpress with a cache plugin.
fa: این گزینه را زمانی فعال کنید که با یک افزونه  cache مشکل دارید و نمی توانید فایل دانلود کنید.

en: With custom fields you can add even more file properties.
fa: با استفاده از  فیلد زمینه دلخواه می توانید ویژگیهای زیادی از فایل را به نمایش بگذارید.

en: Redirect to referring page after login
fa: هدایت کاربر به صفحه قبلی بعد ورود به سایت

en: Users are redirected to the page where they clicked on the download link after logging in.
fa: کاربران هدایت خواهند شد به صفحه در هر کجا که بر روی لینک دانلود کلیک کنند بعد ورود به سایت.

en: Protect upload path
fa: محافظت از مسیر (پوشه) آپلود

en: This prevents direct access to files in the upload directory.
fa: جلوگیری از دسترسی مستقیم به پوشه آپلود فایل ها

en: Hide download links
fa: مخفی کردن لینک های دانلود

en: Auto-detect thumbnails
fa: تشخیص خودکار تصاویر بند انگشتی

en: Automatic Sync
fa: همگام سازی خودکار

en: Schedules a cronjob to hourly synchronize the filesystem and the database.
fa: زمان بندی ساعتی  با استفاده از کرون جاب  برای همگام سازی فایل ها و دیتابیس.

en: Extension Blacklist
fa: لیست غیر مجاز پسوند ها

en: Files with an extension in this list are skipped while synchronisation. (seperate with comma)
fa: فایل های با این نوع پسوند در لیست ، زمان همگام سازی  چشم پوشی خواهند شد. (جداسازی با کاما)

en: Disable ID3 tag detection
fa: غیرفعال سازی تشخیص تگ  ID3

en: Search ID3 Tags
fa: جستجوی تگ ID3

en: Add WP-Filebase to admin menu bar
fa: اضافه کردن افزونه به ادمین بار

en: Display some quick actions for file management in the admin menu bar.
fa: نمایش بعضی از  امکانات افزونه در ادمین بار

en: Statistics
fa: آمار

en: Number of Files
fa: تعداد فایل ها

en: Number of Categories
fa: تعداد دسته بندی

en: Total Downloads
fa: تعداد دانلود ها

en: Total File Size
fa: کل حجم فایل

en: Convert old Tags
fa: تبدیل تگ های قدیمی

en: Convert tags from versions earlier than 0.2.0
fa: تبدیل تگ ها  از نسخه های قبل از 0.2.0

en: Add File
fa: افزودن فایل

en: Redirect download to URL
fa: تغییر مسیر دانلود به آدرس فایل

en: Copy file into Filebase (sideload)
fa: کپی فایل (انتقال سرور به سرور)

en: Limit file access by selecting one or more user roles.
fa: محدودیت دسترسی فایل ها  با انتخاب یک یا چند گروه کاربری

en: Select multiple roles by holding the CTRL/COMMAND key.
fa: انتخاب چند گروه کاربری با نگه داشتن  CTRL/ انتخاب کردن

en: Access Permission
fa: حق دسترسی

en: Everyone
fa: هرکس

en: Add Category
fa: افزودن دسته

en: Exclude from file browser
fa: حذف از مرورگر فایل

en: Templates used for single embedded files or file lists.
fa: قالب برای تک فایل ها  و یا لیست فایل ها استفاده می شود.

en: For some files there are more tags available. You find a list of all tags below the form when editing a file.
fa: برای بعضی از فایل ها تعداد زیادی تگ وجود دارد. شما تگ مناسب برای استفاده در قالب را از لیست انتخاب کنید.

en: Reset all Templates to default
fa: باز گردانی تمامی قالب ها به پیشفرض

en: These templates can be used for categories.
fa: این قالب ها را می توان برای دسته بندی  استفاده کرد.

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پانوشت

en: File Template
fa: قالب فایل

en: Parent Category ID
fa: شناسه دسته والد

en: Number of files directly in the category
fa: تعداد فایل ها به طور مستقیم در دسته

en: Number of all files in the category and all sub-categories
fa: تعداد همه فایل ها در دسته و همه زیر دسته ها

en: Attach existing file
fa: فایل پیوست از قبل وجود دارد

en: Select File
fa: انتخاب فایل

en: Select the categories containing the files you would like to list.
fa: انتحاب دسته های که می خواید فایل ها در لیست قرار گیرد.

en: Include all Categories
fa: شامل همه دسته ها

en: Files per page:
fa: فایل ها در هر صفحه :

en: Set to 0 to use the default limit (%d), -1 will disable pagination.
fa: تنطیم 0 برای استفاده پیش فرض محدود  (%d)،-1  غیر فعال کردن صفحه بندی

en: File Tree View
fa: نمایش درختی فایل

en: List selected Categories
fa: لیست  دسته های انتخاب شده

en: Select the root category of the tree view file browser:
fa: انتخاب  دسته ریشه برای مشاهده درختی در مرورگر فایل :

en: The File has been uploaded successfully.
fa: فایل با موفقیت آپلود شد.

en: New Category created.
fa: دسته جدید ایجاد شد.

en: Selectable by Uploader
fa: انتخاب توسط ارسال کننده

en: Upload to Root
fa: آپلود به ریشه

en: You can enter a URL to redirect users.
fa: شما می توانید آدرسی برای هدایت کاربران وارد نمایید.

en: Ask your webhoster to increase this limit, it is set in %s.
fa: از  سرویس دهنده خود بخواهید این محدودیت را افزایش دهد، آن را %s تنظیم کنید.

en: Inherit Permissions
fa: تنظیمات پیش فرض

en: Explicitly set permissions
fa: سفارش سازی حق دسترسی

en: Limit category access by selecting one or more user roles.
fa: محدودیت دسترسی به دسته  با انتخاب یک یا چند نقش کاربری

en: Owner
fa: مدیر(مالک)
